lt
rus
Mentalinės aritmetikos
akademija vaikams
+37061651667
UŽSAKYTI ATSAKOMĄJĮ SKAMBUTĮ
AMAKIDS – viena iš dinamiškiausiai plėtojamų kompanijų šiuo metu
AMAKids – tai mentalinės aritmetikos centrų, skirtų vaikams nuo 4 iki 16 metų amžiaus, tinklas. Mes padedame vaikams išvystyti savo potencialą, padidinti kūrybingumą ir paspartinti mąstymą, tai pasiekiame taikydami naujovišką mokymą. Šis mokymas padeda vystyti abu smegenų pusrutulius atliekant skaičiavimus mintyse.
Jūsų vaikas – GENIJUS, mes galime tai įrodyti.
Franch.biz – didžiausias „Runet“ franšizės katalogas 2015 m. suteikė mums šiuos įvertinimus.
Metų atradimas
Nominantas
2015 m. franšizė
Nominantas
Geriausia franšizė paslaugų srityje
Formulė greitai verslo pradžiai.

Norint atidaryti vieną mentalinės aritmetikos centrą reikia turėti nuo 3750 EUR sumą.

Didelė investicijų grąžos sparta.

Nenuostolingumo (rentabilumo) taškas pasiekiamas per pirmąjį darbo mėnesį.

Visiška investicijų grąža per pirmąjį darbo pusmetį.

Griežtai laikantis visų mūsų rekomendacijų „AMAKids“ įdėtų investicijų grąžos laikas yra nuo 4 iki 6 mėnesių.

Visa parama franšizės gavėjui pradedant verslą.

Projektui pradėti nereikia specialių įgūdžių ir žinių. Jums bus suteikta aprobuota mokinių priėmimo sistema, gerai parengta partnerių rėmimo programa, patikrintos ir veiksmingos rinkodaros priemonės.

Mes uždirbame ne parduodami franšizę,
mes uždirbame iš franšizės apyvartos.
Pateikti paraišką konsultacijai gauti
Pradėję bendradarbiauti su mumis Jūs gausite:
Registruotą prekės ženklą
Metodinę medžiagą ir paramą.
Franšizės veiksmų, reikalingų projektui pradėti ir plėtoti, sąrašą.
Parengtą ir patikrintą personalo atrankos metodiką.
Patalpų paieškos patirtį ir algoritmą.
Reklamos vadovą.
Trenerį, kuris atvyks mokyti Jūsų darbuotojų, įskaitant administratorių. Iki 7 žmonių.
Darbo korporacinio standarto parašymą.
Pradinį komplektą. Tai 1-eri trenerio skaitliukai, 10 studentams skirtų skaitliukų ir vadovėlių komplektų.
Plėtros priemonių komplekso aprašymą.
Patirtį, pažingsninį algoritmą, gyvą dvipusį ryšį su mūsų specialistais-konsultantais. Plėtros priemonių komplekso aprašymą.
Specialiai parengtas darbo metodikas.
Asmeninį vadybininką, konsultuojantį visuose franšizės įgyvendinimo etapuose.
Suteikiame prieigą prie bendrosios sistemos, skirtos verslo apskaitai ir valdymui.
Kaip atidaryti centrą „Amakids“
1
Pateikti paraišką
2
Mūsų specialistas susisieks su Jumis
3
Sudarome sutartį
4
Paskiriame asmeninį vadybininką
5
Suteikiame visą reikiamą medžiagą ir rengiame mokymus
6
Pradedame bendradarbiauti
Mes sukūrėme šiuolaikišką ir paprastą verslo modelį, pritaikytą verslo plėtojimui ir leidžiantį franšizės gavėjui per trumpą laiką pradėti gauti pajamų.
Sužinokite detales jau dabar!
AMAKIDS metodikos ypatumai
Vaikas – tai ne indas, kurį reikia pripildyti,
o deglas, kurį reikia uždegti!
Būtent todėl visi mūsų užsiėmimai vyksta kaip varžybos, o mūsų specialistai sukūrė unikalią platformą savarankiškoms vaikų treniruotėms namuose, kuria galima naudotis ne tik prijungties režimu, bet ir neprisijungus prie interneto. Mentalinės aritmetikos kursas mūsų centre nenutrūksta net vaikui išvykus atostogų ir neturint prieigos prie interneto. Platforma sukurta taip, kad vaikas būtų motyvuojamas užsiėmimams, tad mokymasis virsta patraukliu žaidimu – varžybomis, su 3D animacija, lygiais, kuriuos reikia pereiti, už teisingą atsakymą vaikas gauna balus ir padidina savo reitingą tarp mokinių. Siekiant padidinti mokymo efektyvumą ir išlaikyti vaikų susidomėjimą platforma reguliariai atnaujinama.
Atsiliepimai apie franšizę
Asel
Bishkek

Susipažinus su Mentalinės aritmetikos akademijos vadovais man susidarė labai geras įspūdis apie kompaniją ir apie jos mentalinės aritmetikos mokymo metodiką. Mano nuomonė, kad tai naudingas ir reikalingas dalykas, tapo dar tvirtesnė! O dirbdama vis labiau įsitikinau, kad nesuklydau pasirinkusi franšizę. Šiandien aš manau, kad „AMAKids“ – tai perspektyviausia ir pažangiausia mentalinės aritmetikos užsiėmimų metodika. Ambicingi tikslai, kuriuos mes keliame sau, – užimti lyderio poziciją pasaulyje mentalinės aritmetikos srityje – bus pasiekti! Man imponuoja rimtas požiūris ir nuolatinis siekimas plėtoti veiklą, būdingas mūsų kompanijai. Vadovybės nuostatos ir atkaklus darbas, taip pat darni partnerių komanda įvairiose šalyse ir miestuose – tai viso „AMAKids“ tinklo sėkmės garantas. Aš džiausiuosi, kad esu šioje komandoje.

Viktor
Brest

Įsigydamas „Amakids“ franšizę buvau tikras dėl rezultato, ir kad jo nereikės ilgai laukti. Labiausiai įtikina nuoširdžiai nustebusios tėvų akys ir džiaugsmingi vaikų veidai. Franšizė labai gerai apgalvota, IT platforma nuolatos tobulinama, visada galima susisiekti su biuro tarnybomis – visa tai leidžia komfortiškai ir sėkmingai plėtoti verslą. Aš visiems rekomenduoju „AMAKids“!

Victoria
Vinnica

Mūsų mokymo centrų tinkle – mokykloje „Garant“ – didelis dėmesys visada skiriamas naujovėms bei pažangiems dalykams. Mes jau mokėme vaikus užsienio kalbų ir kompiuterinių technologijų, kai sužinojome apie mentalinės aritmetikos metodiką „Amakids“. Mentalinės aritmetikos akademijos vaikams franšizė mums tiko idealiai, nes ši idėja buvo tikrai unikali, pažangi ir, svarbiausia, nepaprastai paklausi tarp tėvų, auginančių šiuolaikinius hiperaktyvius vaikus. Partnerystė su mentalinės aritmetikos akademija vien per septynis pirmuosius bendradarbiavimo mėnesius padidino viso mūsų verslo pelną 30 %. O juk tai dar tik pradžia! Ateinančiais mokslo metais tikimės, kad pelnas padidės dar 20–30 %, ir tai visiškai realu. Mums malonu dirbti su „AMAKids“ komanda, nes ši kompanija, nors ir pati veržliai plėtojasi, nepamiršta savo partnerių. Firmos darbuotojai visada randa ir laiko konsultacijoms, ir reikiamų argumentų tėvams, ir patarimams dėl strateginės plėtros – ne tik savosios krypties, bet ir viso verslo apskritai.

Egor, Evgeniya
Omsk

Daugiau kaip 10 metų dirbau samdomu vadybininku įvairiose FMCG sektoriaus bendrovėse, bet visada norėjau dirbti sau, turėti savo verslą, kuris man teiktų ir malonumą. Puikus sprendimas buvo įsigyti franšizę iš „AMAKids“: pirma, vaikų ugdymo tema visada buvo ir bus kilnus bei ir aktualus dalykas, antra, pati mentalinė aritmetika mūsų šalyje dar yra naujovė ir ja tikrai domisi visi be išimties. Jau nuo pirmo mėnesio verslas pradėjo teikti pelną, o po trijų mėnesių pajamos iš verslo susilygino su pajamomis, gaunamomis iš samdomo darbo. Maža to, mano žmona taip pat įsitraukė į šį mano verslo projektą ir dabar mes jau turime šeimos verslą, apie kurį anksčiau galėjome tiktai svajoti. Ir dar tai, kas mums itin svarbu – tai dėkingi tėvai ir vaikai, kuriuos įkvepia jų pačių laimėjimai!

Kirill
Kirov

Pirmą kartą žiūrėdami vaizdo filmuką, kuriame vaikas neįtikėtinai greitai sprendė pavyzdžius, mes buvome apstulbinti, tad nusprendėme atidaryti savąjį mentalinės aritmetikos centrą – būtent dėl to, kad matėme, jog ši metodika turi ateitį. Pirmasis mūsų centras buvo atidarytas 2015 m. lapkritį, o 2016 m. kovą Kirove jau veikė trys mentalinės aritmetikos centrai „AMAKids“, – bet mes nė nemanome sustoti ties tuo, kas jau pasiekta. Tėvai nori suteikti savo vaikams patį geriausią ugdymą. Stebime, koks rezultatas gaunamas dirbant pagal „AMAKids“ metodiką, ir matome dėkingus tėvus, kurių vaikai ne tiktai greitai skaičiuoja mintyse, bet ir geriau mokosi mokykloje, pagerėjo jų atmintis, dėmesingumas bei pasėdumas. Žinoma, malonu suvokti, kokį gerą dalyką mes darome padėdami vaikams atskleisti savo potencialą ir palengvinti mokymąsi mokykloje, tokį sunkų mūsų laikais.

Nina
Astana

Aš – trijų nuostabių vaikų mama ir man visada buvo sudėtinga rasti jiems nebrangų ir gerą ugdymo centrą. Kartą mums su vyru kilo mintis atidaryti tokį centrą patiems. Aš apie 3 mėnesius studijavau įvairias ugdymo metodikas, kurios galėtų realiai padėti mums užauginti savo vaikus protingus ir atskleisti jų talentus. Iš visų atrastų metodikų man labiausiai patiko „AMAKids“. Aš neturėjau verslo patirties, tuo labiau franšizės srityje. Tad esu labai dėkinga mentalinės aritmetikos akademijos komandai –ir už suteiktą medžiagą, ir už veiksmingą dalyvavimą atidarant centrą, ir už pagalbą organizuojant vaikų ugdymo centro darbą. 2015 m. gruodį mes pasirašėme išimtinę sutartį dėl pirmojo centro atidarymo Kyzylordo mieste, jau po trijų mėnesių aš atidariau trečią centrą mieste, o 2016 m. balandį pasirašiau sutartį dėl mentalinės aritmetikos centrų Astanoje.

Prekės ženklo geografija
Jeigu dar turite klausimų, palikite savo telefono numerį ir mūsų specialistas atsakys į visus jūsų klausimus
Sužinokite detales jau dabar!